Blaupunkt QLED TV | 32QBG6000S | 32 | Smart TV | Google TV | Black
- TootjadBlaupunkt
- Mudel: 32QBG6000S
- Saadavus: 5
-
176€
Blaupunkt QLED TV | 32QBG6000S | 32 | Smart TV | Google TV | Black
| All | |
| Connectivity | HDMI, RF, USB, CI+ |
| Digitaalsignaali formaadisüsteem | DVB-T/T2/C/S2 |
| Ekraan | 1920 x 1080 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 32 |
| Ekraani diagonaal (meetermõõdustik) | 80 cm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 468.00 mm |
| Gross weight | 5.00 kg |
| Gross width (mm) | 778.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Google TV |
| Mõõdud koos alusega | 718 x 223 x 454 cm |
| Net weight | 4.10 kg |
| Nutiteleri funktsioon | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 44 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 720.00 g |
| Plastic (No PET) | 180.00 g |
| Producer | Blaupunkt |
| Producer product family | QLED TV |
| Producer product name | 32QBG6000S |
| Tare weight (kg) | 0.90 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |









